( Size Özel Ek modüller için de hizmetinizdeyiz !.. )

Ek Modüller
EXSPRES SATIŞ

Exspres Satış modülü hızlı satış sağlayan kasiyer sistemidir. Hızlı satış yapma imkanı sağlayan modülü ile senetli taksit yapma, kredi kartı satışları, peşin satışlar gibi perakende satış işlemlerinizi çabuklaştıran küçük yapıda bir modülümüzdür. Bu modül sayesinde satış kasanızda barkod tabanca kullanarak çok kısa bir sürede müşteri bekletmeden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Peşin işlemlerinizin yanısıra taksitli satışlarınızıda takip etme imkanı ve her ay taksitlerinizi tahsil edip bakiye kontrollerinizi yapabilirsiniz. Elde taksit takip eden defterlerinizi de rafa kaldırabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınıza yazıcı bağlayarak satışlarınız sırasında taksit dökümleri çıkarıp müşterilerinize bilgi amaçlı verebilirsiniz.


ÜRETİM

Mamül ve ham madde takibi gerektiren bir işletmeye sahipseniz üretim modülü çok ihtiyaç duyacağınız bir programdır. Ticari paketinize ek olarak alacağınız üretim modülü sayesinde satış faturalarınız kesilirken anlık olarak imal ettiğiniz ürünün tüm hammaddeleri ve mamulün kendisi stok hareketlerinize otomatik olarak girecektir. Bu yapıda tabi ki maliyetlerinizi çok daha net çıkarmanızı ve üretilen ürün takibinizi kolaylaştıracaktır.


SİPARİŞ

Sipariş takibiniz yapmanızı sağlayan modüldür. Satış veya alış işlemlerinizden sipariş kaydı girerek ürün takibinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sipariş modülüne girdiğiniz kayıtlarınızı alım veya satım gerçekleştiğinde otomatik olarak irsaliye veya faturaya dönüştürme imkanı ile işlemleriniz daha da hızlanacaktır.