Çoklu Para Takibinde Akıcı İşlem Kolaylığı...
Cari Hesaplarınızda tanımlanan 3 tip para birimine göre işlemleriniz sırasında para çevrimleri otomatik olarak verdiğiniz kur ile anında hesaplara aktarılır. Bu işlem için her para birimine ayrı cari kart açmanızda gerekmiyor. Tek bir cari kart üzerinde para takibini yapma imkanı Koridor ile hayata geçirildi. Cari hareketlerde hangi birimi seçerseniz o birimden borcunuzu ya da alacağınızı görebilirsiniz. Cari Kart ekranında ise 3 birimden hesaplarınızı bir kerede izleyebilirsiniz. Bu olayın gerçekleşmesi için yapacağınız tek şey döviz tanımlama işlemlerinden kullandığınız para birimlerini girmek olacaktır. Döviz kurları bölümünden günlük kur takiplerini yapmanızda mümkündür. Dilerseniz internet aracılığıyla kurlarınız otomatik olarak programınıza güncellenecektir.
Çalışmanızı Eğlenceye Dönüştürecek Görünümler ve Sesler ...
Koridor programlarında aktif çalışmanın yanı sıra görsellik ve eğlence faktörleri de ön plana çıkarılmıştır. Tamamen program yapısına ait bir çalışma alanı ve masaüstü özelliklerine sahip olan programınızda kendinize özgü renkler, arka plan resimleri ve sesler kullanabilirsiniz.
Programınızın içersinde hazır olarak verilmiş art alan görüntülerinin yanında, kendi oluşturduğunuz resimleri de ( Scanner ile tarayarak, internetten indirerek v.s.) çalışma alanınıza yerleştirebilirsiniz.
Hızlı, Pratik Ve Akıcı Tuş Sistemi İle Çalışma Rahatlığı...
Dos ortamının artıları. Bu özellik ile Windows sisteminin dezavantajı olan klavye kullanım zorluğu tamamen ortadan kalkıyor. Eskiden olduğu gibi, dos tabanlı yazılımlardan alışık olduğumuz, pratik tuş kullanım sistemi Koridor' da... İşlemler sırasında, sürekli ihtiyaç duyulan aşağı, yukarı okları kullanamamak artık sorun olmayacak. Windows'un birleşik tuşlarının (shift + tab gibi) engel olduğu hızlı kullanım Koridor ile problem olmaktan çıkıyor. Dos ortamındaki gibi hızlı, Windows ortamındaki gibi zevkli ve profesyonelce iş yapma olanağına sahip olacağınız tek program !..
Çok İşlevli Raporlamalar, İnternet Ağını Kullanabilme...
Daha önceki sistemlerde çok ihtiyaç duyduğumuz bir durum. Bir işyeri için zamanın önemi tartışılmaz bir gerçek. Düşünün ki, bir rapor alımı için kaybedilen zamanları. Oysaki rapor çekimleri sırasında, fatura kesmek, yevmiye girmek, cari işlemler yapmak hoş olmaz mıydı ? Evet, Koridor ile bunu yaşamak mümkün. Hatta hiçbir problem ile karşılaşmadan. Tamamen birbirine uyumlu modüller sistemi ile tasarlanan Koridor, iş yaşamınızda kazanmanızı sağlayacak. En çok da zamandan.
Müşteri ekstrelerinizi ve diğer evraklarınızı e-posta ile gönderme olanağı. Koridor ile internetin sağladığı kolaylıkların daha çok farkına varacaksınız. Müşterinize bildirmeniz gereken evraklarınızı istediğiniz her an elektronik posta yolu ile ulaştırabilecek, böylece zamandan kazanmakla birlikte bu tür işleri birer zahmet olarak görmeyeceksiniz.
Grafik ve nokta vuruşlu yazdırma özelliği. Bilindiği gibi Windows tabanlı yazılımlar grafik yapıda yazdırmaya uyumludur. Bu durum özellikle muhasebe ve ticari yazılımlarda büyük zaman kaybına yol açmaktaydı. Bir dökümün grafik baskısını beklemek dakikalar alıyordu. Koridor bu derdi de ortadan kaldırıyor. İsteğiniz doğrultusunda grafik veya nokta vuruşlu yazıcı kullanma olanağını sizlere sunuyor. Koridor bu ayrıcalığıyla da sizlerle...
Masaüstü oluşturarak çalışma rahatlığı !..
Windows ortamında alışılmış bir kullanım rahatlığı olan masaüstü çalışma şekli Xoridor çalışma alanında da sizlere kolaylık sağlayacak. Programınızda istediğiniz bölümü masaüstüne alarak üst menüleri kullanmadan çok hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Böylelikle yoğun kullandığınız modüller hemen elinizin altında olacaktır.